חדשות ומאמרים

 


לעיון במסמכי המכרז לחץ כאן
לעיון בפרוטוקול מפגש המציעים לחץ כאן
לעיון בקובץ שאלות הבהרות ותשובות לחץ כאן


 ניצחון משפטי מוחץ לפנגו+ (מילגם חניה סלולרית בע"מ) 

 

ביום 13/5/2015 קיבל בית המשפט העליון בקשת רשות ערעור שהוגשה על ידי פנגו+ באמצעות משרדינו, תוך ביטול כל צו מניעה זמני שהוצא כנגד החברה בקובעו כי פנגו+ תוכל להמשיך ולספק את מלוא שרותיה בכלל הרשויות המקומיות בישראל, תוך שימוש במאגר המידע ובבסיסי הנתונים שבבעלותה.

המדובר בפסק דין חשוב ביותר, אשר ניתן לאחר מסכת משפטית ארוכה וסבוכה ואשר מביא בשורה ממשית לציבור הנהגים בישראל שיוכל להנות משירותיה הרחבים של פנגו+ ברחבי הארץ.  

משרדינו ייצג את חברת מילגם חניה סלולרית בע"מ, מפעילת המותג פנגו+.


 

לקריאת פסק הדין לחץ כאן

 

 

חברת מילגם סולאר בע"מ נמכרה לחברת אספן גרופ בע"מ

 

בשווי מוערך של כ- 60 מיליון ש"ח

 

 

 

ביום 6.10.2013 נחתמה עסקת מכירת חברת מילגם סולאר בע"מ (להלן: "החברה") לחברת אספן גרופ בע"מ. אחזקות החברה נחלקו בין חברת מילגם שירותים לעיר בע"מ, חברת סולארפאוור בע"מ וחברת סוקול -שירותים בע"מ (להלן יחד: "המוכרות"), אשר יוצגו כולן, על-ידי משרדנו.

 

להמשך קריאה לחץ כאן

 


 


תביעה על סך 8,400,000 ש"ח כנגד לקוחות משרדינו נמחקה 

 

ת.צ 3311-07-12 גולדברג נ' מילגם חניה סלולארית בע"מ

 

בית המשפט קיבל את כל טענות משרדנו בייצוגו את חברת מילגם חניה סלולרית בע"מ (פנגו) והמליץ לתובעים אשר הגישו בקשה להכרה בתביעתם כתביעה ייצוגית על סך של כשמונה וחצי מיליון שקלים, להסתלק לחלוטין מתביעתם - וכך אכן קרה.

 

רקע:

המדובר בתביעה ובבקשה לאישורה כתביעה ייצוגית בהתאם חוק תובענות ייצוגיות כנגד לקוחת המשרד, פנגו. התביעה הוגשה על סך של 8,400,000 ש"ח בטענה כי נגבה תשלום, שלא כדין, מכל לקוח של פנגו עבור הפעלת חניה באמצעות אפליקציית פנגו.

 

להמשך קריאה לחץ כאן

 


 

 

 

קבינט הדיור של מדינת ישראל אימץ את הקריטריונים אשר תבעה

 

סגנית שר הפנים במסגרת עתירה אשר הוגשה לבג"ץ באמצעות משרדינו

 

רקע:

 

סגנית שר הפנים ומזכ"ל ישראל ביתנו, פאינה קירשנבאום, הודיעה: "נמשוך את העתירה לבג"ץ על רקע אימוץ קבינט הדיור את דרישתנו להציב את קריטריון מיצוי כושר ההשתכרות כרכיב מרכזי בתנאי הזכאות לדיור מוזל". העתירה הוגשה באמצעות עו"ד יניב מטלס ממשרד עורכי הדין מטלס ושות'.

 


להמשך קריאה לחץ כאן

 

 

 

 

 

 

 

מטלס ושות', משרד עורכי דין | רחוב גוש עציון 7, בית דוידוף, גבעת שמואל 54030 | טל’: 03-5328098 | פקס’: 03-5328094 | office@my-law.co.il

DESIGNED BY FRESH STUDIO